Hakkımızda

Hakkımızda

uretim-gorsel

Hakkımızda |  Biz Kimiz ?

1960’larda Samsun’un Bafra ilçesinin Sürmeli köyünde faaliyetine el yapımı soba ve tenekecilikle birinci kuşak olarak başlayan Hasan ve Erol AKTÜRK kardeşlerin ortak kararı ile 1971’de istanbula taşınan 1971 ‘den 31.12.2010 tarihine kadar EROL TİCARET olarak faaliyetine devam etmiştir. Sizlerden aldığı destekle mangal soba ve tel ızgara çeşitleri ile bugünkü son durumuna gelen firmamız 2.kuşak olarak Ahmet ve Hasan AKTÜRK kardeşler yönetiminde 18.12.2008 tarihinden itibaren AKTÜRKLER ISI CİHAZLARI İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak yoluna devam etmektedir.

Calışma Prensibimiz |   Neden Biz ?

Faaliyetlerini piknik mangalı, mangal aksesuarları, soba üretimi ve üretim sonrası toptan ve parakende satış şeklinde sürdürmektedir. AKTÜRKLER ISI CİHAZLARI olarak siz müşterilerimize iç ve dış piyasalarda daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek gayesindedir.

uretim-gorsel

Aktürkler |  Kaliteye Önem Veriyoruz

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeniliğe açık olan firmamız sektörün nabzını tutan kalite ve tasarruftan ödün vermeden , teknoloji ile birlikte, kendini yenileyerek ve ürün yelpazesini genişleterek siz müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir.

FALİYET ALANLARIMIZ

KASAP

Kasap Ve Şarküteri

KASAP

İhracat

Yapı Market

KASAP

Mesire Alanı

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?