750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO!

Hakkımızda

 

1960'larda Samsun'un Bafra ilçesinin Sürmeli köyünde faaliyetine el yapımı soba ve tenekecilikle birinci kuşak olarak başlayan Hasan ve Erol AKTÜRK kardeşlerin ortak kararı ile 1971'de istanbula taşınan 1971'den 31.12.2010 tarihine kadar EROL TİCARET olarak faaliyetine devam etmiştir. Sizlerden aldığı destekle mangal soba ve tel ızgara çeşitleri ile bugünkü son durumuna gelen firmamız 2.kuşak olarak Ahmet ve Hasan AKTÜRK kardeşler yönetiminde 18.12.2008 tarihinden itibaren AKTÜRKLER ISI CİHAZLARI İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak yoluna devam etmektedir.

Faaliyetlerini piknik mangalı, mangal aksesuarları, soba üretimi ve üretim sonrası toptan ve parakende satış şeklinde sürdürmektedir. AKTÜRKLER ISI CİHAZLARI olarak siz müşterilerimize iç ve dış piyasalarda daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek gayesindedir.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda  yeniliğe açık olan firmamız sektörün nabzını tutan kalite ve tasarruftan ödün vermeden , teknoloji ile birlikte, kendini yenileyerek ve ürün yelpazesini genişleterek Sanal pazar olan AKTPAZARLAMA’yı kurarak siz müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?